Zkuste si let nanečisto

Trenažerů znáte jistě celou řadu a trénovat na nich můžete prakticky cokoli. Mezi ty rozhodně netradiční patří letecké trenažéry sloužící k výuce budoucích pilotů. Možná vás překvapí, že se nemusíte připravovat na pilotní zkoušky, abyste si mohli vyzkoušet, jak se takové letadlo řídí. Agentura ESENNCE nabízí svým klientům zážitkové dárky, na které jen tak nezapomenou. Jedním z nich je i právě návštěva leteckého trenažéru.

Usednout do kokpitu letadla patří mezi časté dětské sny. Prostřednictvím tohoto dárku si jej můžete bez problémů splnit i vy. Nabízí se vám možnost vyzkoušet jeden ze tří letounů – dopravní letadlo Boeing 737, legendární Cessnu nebo akrobatický letoun české výroby Zlín 242 L. Na vlastní kůži zažijete, jaké to je pilotovat, vzlétat či přistávat na několika letištích ve dne i v noci a za různých povětrnostních podmínek. Simulátor přesně imituje kokpit letadla a tím zajišťuje naprostou věrnost simulace.

Budoucí piloti musí být připraveni i na zcela nečekané situace, které za letu mohou nastat. Vyzkoušet si tak budete moci i krizové scénáře, kdy vás tlačí čas, a vy musíte z daných podmínek ve zdraví vyváznout. Někdy si tak budete připadat jako v akčním filmu. Budete zachraňovat Boeing 737 z náhlého prudkého klesání nebo provádět kousky na pohyblivém trenažeru Cessna. Po celou dobu budete mít po boku profesionálního instruktora, který vám poradí, dostanete-li se do nesnází.

Dárek pro vás i vaše nejbližší

Není nad originální dárek. Jen je občas těžké právě takový vymyslet. Návštěva leteckého trenažeru mezi ně rozhodně patří a je jedno, jestli jím obdarujete sebe nebo své kamarády. Obdarovaný obdrží dárkový poukaz ve speciální krabičce spolu s průvodním dopisem, ve kterém se dozví všechny potřebné informace. Trenažery se nacházejí v Praze a vy si tak můžete jejich návštěvu spojit s programem v hlavním městě. Fungují celoročně a tak si stačí vybrat ten nejvhodnější termín a směle vyrazit vstříc novým zážitkům.